SERSEMI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


sersemi
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» {_SoulSilver_Version__U___100__Patched_Final_.rar}
приятно ми е... Icon_minitimeЧет Дек 19, 2013 1:41 pm by 

» Free Download Crazy Chicken Kart 4
приятно ми е... Icon_minitimeЧет Дек 19, 2013 12:22 pm by 

» Как възприемате приятелството?
приятно ми е... Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:48 pm by ger4eto12

» виж мястото на което бях .......
приятно ми е... Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:45 pm by ger4eto12

» Звездите
приятно ми е... Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:43 pm by ger4eto12

» вицове
приятно ми е... Icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 2:08 pm by dess

» за сваляне
приятно ми е... Icon_minitimeПет Апр 23, 2010 1:27 pm by dess

» УНИФОРМИ В УЧИЛИЩЕ
приятно ми е... Icon_minitimeСъб Окт 24, 2009 10:24 am by dess

» приятно ми е...
приятно ми е... Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 1:53 pm by megy

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum


 

 приятно ми е...

Go down 
+2
de4ko_Ina
dess
6 posters
АвторСъобщение
dess
Admin
dess


Брой мнения : 146
Години : 48
Местожителство : Sofiq
Registration date : 20.02.2009

приятно ми е... Empty
ПисанеЗаглавие: приятно ми е...   приятно ми е... Icon_minitimeНед Апр 05, 2009 5:03 pm

Приятно ми е, аз съм Десс или майката на Капитана Very Happy
родена съм мнооооого отдавна още през 1975 г. ......не вадете калкулаторите, сама ще си призная в момента съм на 33 години но тази година ще станат 34г. амааа децата около 10 годишна възраст казват че съм доста по-малка от тях.
Та така много ще съм Ви благодарна, ако ми позволите да стана и част от детския серсемски свят и ми позволите да си играя и с вас Rolling Eyes
Ами засега толкоз, другото....нали сега откриваме форума има време да ви разкажа и повече. Честит детски кът серсемчета Razz


Върнете се в началото Go down
http://sersemi.com
de4ko_Ina

de4ko_Ina


Брой мнения : 8
Години : 43
Местожителство : гр. София
Registration date : 06.04.2009

приятно ми е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приятно ми е...   приятно ми е... Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 2:05 pm

Здравейте и от мен . Едно малко пораснало дете Wink Казвам се Ирина и съм на 28 години но .......... ако ме оставят и сега ще вилнея с децата на площадката и хич няма да се притеснявам за това че съм по голяма Very Happy
Дано тук стане едно наистина приятно за забавление място където да се съберат повече от децата . Честито за форума и дано винаги тук да се '' чува '' детски смях Laughing
Върнете се в началото Go down
mImI

mImI


Брой мнения : 5
Registration date : 18.04.2009

приятно ми е... Empty
ПисанеЗаглавие: ZDRAVEITE!   приятно ми е... Icon_minitimeСъб Апр 18, 2009 9:40 am

Az sam mImI! Na 13 godini sam. Mama e edna ot golemite sersemi i kato gledam kak se zabavlqva tam reshih i az da probvam da stana malkoo sersemche Exclamation Very Happy Nadqvam se tuk da sreshtna novi priqteli , da naucha novi neshta i da prekaram mnogo priqtni migove s malkite sersemcheta Very Happy I love you Very Happy
Върнете се в началото Go down
didi

didi


Брой мнения : 1
Години : 26
Местожителство : Berkovitza
Registration date : 20.04.2009

приятно ми е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приятно ми е...   приятно ми е... Icon_minitimeПон Апр 20, 2009 4:42 pm

Zdraveite kazvam se Dilqna na kradko Didi i sum na 11 godini.Nadqvam se v tozi said da namerq mnogo priqteli zashtoto mi pisna mama vse da mi vika tzitiram ( DILQNO ELA DA SI NAPSHESH PO MATEMATIKA DILQNO).A taka vse nqkoi shte mi pishe i shte stoq pred kompa i nqma da me zakacha-zashtoto tati vinagi me ostavq da si chatim na kompa.
Върнете се в началото Go down
Aleksandyr




Брой мнения : 2
Години : 29
Местожителство : Sofiq
Registration date : 02.05.2009

приятно ми е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приятно ми е...   приятно ми е... Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 6:31 pm

Здравейте . Казвам се Александър на кратко ми казват Сашко или Алекс . Казват че съм готин и красив , за това ще се разберем после Wink
Върнете се в началото Go down
megy




Брой мнения : 1
Години : 54
Местожителство : Greece
Registration date : 08.09.2009

приятно ми е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приятно ми е...   приятно ми е... Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 1:53 pm

Здравейте! Аз съм Меги и съм омъжена с две прекрасни деца. Живея в Атина и се надявам при вас- серсемчетата да намеря нови приятели в детският ви кът. Very Happy cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





приятно ми е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приятно ми е...   приятно ми е... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
приятно ми е...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SERSEMI :: НИЕ СЕРСЕМЧЕТАТА :: приятно ми е аз съм......-
Идете на: